Brändid

Saare

Saare logo on saanud alguse Jämaja sõle kujutisest.

Meie ettevõte kannab vanade saarlaste sajanditevanuseid traditsioone.

Südamekujuline Jämaja sõlg kaitseb meid kurja eest ja head haldjad kingivad meile häid mõtteid uute tervislike toodete arendamiseks.

Sajandeid tagasi kinkisid südamekujulist sõlge üksteisele noored armastajad, kinnitades oma truudust. Nii kinnitame meiegi oma truudust meie toodete tarbijale, andes lubaduse, et nad söövad meie toodet ostes tervislikust ja puhast Saaremaa toorainest tehtud toodet.

Originaal asub Eesti Rahva Muuseumis.

Saare Öko

Saaremaa DeliFood OÜ poolt toodetud mahetoodete tootmisel järgitakse mahetootmise nõudeid ja põhimõtteid.
Mahetoodete tootmiseks kasutatakse vaid mahetoorainet, mis on mahepõllumajanduslikult toodetud.
Mahetooraine võetakse vastu tunnustatud tarnijalt, kellel on kehtiv mahetunnustus.

Toodetud mahetooted on tervislikud ja puhtad tooted, mis on vabad pestitsiidijääkidest ja kunstlikest lisaainetest ega sisalda geneetiliselt muundatud organisme.
Mahetootmine on usaldusväärne, kontrollitakse ja teostatakse järelevalvet riigi poolt.

Mahekeefir sisaldab kasulikke keefiri pärme ja mitmeid piimhappe baktereid.
(contains live active cultures, including: kefir grains microflora, kefir yeasts, lactic acid bacteria: Lactococcus lactis subsp., Leuconostoc sp., Lactobacillus sp., Streptococcus thermophilus)

Öko keefir 2 kg, 250 g on valmistatud mahetäispiimast ja maitselt mahe, kergelt hapukas, iseloomulik keefirile, konsistentsilt paksem keefir. Rasvasus 3,8-4,2%.

Öko kahekambrilised jogurtid, marjalisandiga, 150 g on valmistatud mahetäispiimast ja maitselt mahedad, kergelt hapukad, iseloomulik maitse jogurtile. Marjalisandid on samuti mahepõllumajandusest.

Öko kohuke 40 g on valmisatud mahetoorainetest ja maitselt koorene, kreemja konsistentsiga kaetud maheglasuuriga.
Kohuke on pika traditsiooni ja ajalooga kohupiimamaius, mille põhikoostisosadeks on kohupiim ja glasuur(võib olla ka täidisega või/ja lisandiga). Saaremaal toodetud kreemise mahekohukese põhitooraineteks on mahekoor,- piim, -või. Kohuke meeldib nii lastele, kui täiskasvanutele.

Öko mahekohuke on erakordselt maitsev ja rikkaliku koostisega kohuke.
Kõik see kokku teebki ülimaitsva kohukese.
Rikkalik, palju maitset, tekstuur-konsistents tüüpiline kohupiimale.

Mahetoodete tootmine aitab kliendil teha valikuid ja toota jätkusuutlike tooteid. Mahetooted on märgistatud EU mahelogoga, mille järgi tunneb tarbija tooted ära. Mahetoodete nimetuses kasutatakse sõnalist viidet mahetootele.

Mahetooraine kasvatamisel ei ole kasutatud sünteetilisi väetiseid, pestitsiide ja kasvuhormoone ning kariloomade puhul söödalisandeid. On keelatud toidu kiiritamine ja GMO-de kasutamine.
Mahepõllumajandus ehk ökoloogiline põllumajandus on selline põllumajanduslik tootmisviis, kus pööratakse suurt tähelepanu keskkonnahoiule ja ökoloogilisele tasakaalule.

Cocodeli

Tegemist on kookosest hapendatud vegantootega ja seda toodetakse Saaremaa DeliFood OÜ poolt Saaremaal. Tegelikult võiks väljendada, et tegemist on vegan “jogurtiga“. Seaduse mõttes on aga „jogurt“ piimast valmistatud toode, ehk hapendatud piimatoode vastavate jogurtikultuuridega(juuretisega). Võib öelda ka, et „Cocodeli kookostoode“ on alternatiivne toode jogurtile. Mujal võime kohata märgistust, näiteks: „Vegan Yogurt Alternative“. Meie eesmärk oli teha väga hea maitsega ja konsistentsiga toode, et ei oleks mitte ainult „söödav“, vaid oleks väga hea toode.

Sihtgrupiks on kõik tarbijad. Sobib kõikidele. On laktoosivaba, on gluteenivaba. Sobib veganitele. Ei sisalda allergeene, sh nagu piim, pähkel, soja. Sobib ka nendele, kes muul põhjusel ei soovi tarbida loomset päritolu tooteid. Sobivad nendele, kes „hoolivad“ nagu tänapäeva maailmas meeldib öelda. Taimsete toodete sektor kasvab ja laieneb pidevalt. Ja taimsete toodete kvaliteet ja maitseomadused on tänapäeval niivõrd head, et ei saagi aru, et tegemist ei ole piimast või lihast valmistatud tootega. Kookostooted, hapendatud kookostooted jm-d, on oma olemuselt ju head, isegi väga head. Kookosel põhinevad nii soolased toidud(supid), kui ka magusad või maitsestamata tooted. Võib ka öelda, et kookose kasuks, taimsete seas, otsustasimegi sellepärast, et kookos on väga hea taimne lähtetooraine vegantoodete arendamiseks.
Inimesed eri vanuses võivad vajada oma toidumenüü ülevaatamist erinevatel põhjustel. Põhjused võivad olla ka elustiilis, tervise muutumises, mõtlemises, looduse-, keskkonnahoius, jätkusuutlikkuses jne. Kui valid kookostoote, on see kindlasti hea valik.

Taimsed tooted on väga head. Taimsete toodete sektor näitab kasvutrendi. Jah, meie tooteportfellis on enamus tooted piimatooted, kuid kiirelt areneva ja ajaga kaasas käiva ettevõttena, müües Eestis, kui ka muudel turgudel oma tooteid, soovime ja saame aru, et peame pakkuma ka taimseid tooteid. Kui ei toimu pidevat arengut, ei ole sind olemas ja see kehtib nii ettevõtete kohta, kui ka inimeste kohta.

Rahkis